Самбірська

районна державна адміністрація

Туристичні та рекреаційні можливості Львівської області презентують на одній із головних подій туристичної галузі в Україні - 25-й Міжнародній туристичній виставці UITT'2019 «Україна – подорожі та туризм», що проходить днями у Києві.

Управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації презентує гостям UITT'2019 головні туристичні особливості Львівщини: привабливі та популярні туристичні маршрути активного та гастротуризму, природні еко-локації, відпочинок у Карпатах, рекреаційні та лікувально-оздоровчі ресурси. 

«Головним сьогодні є підвищення привабливості України як туристичної дестинації та перетворення сфери туризму на високорентабельну індустрію. Нам хочеться бачити високий розвиток туризму не тільки у таких великих містах як Київ, Львів, Одеса, але й інших містах країни. Для нас, українців, є дуже важливим проведення таких заходів, адже це є підтвердженням того, наскільки Україна є безпечною та наскільки в нас збільшується кількість туристів», - наголосив заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Михайло Тітарчук.

З кожним роком виставка UITT'2019 стає все більшою і вважається головною платформою для зустрічей міжнародних туристичних організацій, національних і регіональних туристичних комітетів,  туристичних операторів і турагентств, представників держструктур, авіа, готелів, перевізників та медіа, де кожен спілкується, налагоджує зв’язки, підписує контракти.

 «Туризм у світі зростає постійними темпами і минулого року досяг відмітки 1,4 млрд міжнародних туристів, навіть випередивши прогнози Всесвітньої туристичної організації, бо цей показник мав бути лише через два роки. І це говорить тільки про те, що туризм став найшвидшою галуззю у світі, сьогодні йому приділяють увагу всі міста і країни світу, це дуже висококонкурентна сфера», -  зазначив президент Національної туристичної організації Іван Ліптуга.

Цьогоріч у виставці UITT'2019 беруть участь представники з 22 країн світу та 39 міст і регіонів України.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 75 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua