Самбірська

районна державна адміністрація

У суботу, 17 березня у м. Львові відбулася Міжнародна конференція з питань безпеки туристів у Карпатському регіоні, під час якої керівник управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації Наталя Табака презентувала заплановані заходи з гарантування безпеки туристів у межах реалізації Програми розвитку туризму, курортів і рекреації у Львівській області на 2018 рік.

Організатором конференції виступила громадська організація Асоціація гірських провідників «Ровінь» в рамках реалізації проекту «Карпатська платформа співпраці гірських рятувальників», що реалізується за підтримки Міжнародного Вишеградського Фонду.

У межах програми міжнародної конференції булопредставлено діяльність спеціального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій в частині  управління гірськими рятувальниками, презентовано діяльність гірських рятувальних служб з Польщі, Словаччини, Чехії. Також, дискутували щодо перспективи розвитку діяльності громадських рятувальних формування в Україні.

В заході взяли участь:

«Гірська оперативна рятувальна служба» - Львівська область;

Громадська організація «Гірський рятувальний центр», м. Івано-Франківськ;

Гірська добровільна рятувальна служба – Група Криніцка (Польща);

Гірська рятувальна служба Пенінського національного парку (Словаччина);

Гірська служба Чеської Республіки (Єзерські гори).

Довідково.

Метою проекту є налагодження співпраці та посилення комунікації між гірськими рятувальниками та гірськими провідниками Івано-Франківської та Львівської областей (Україна), Прешівського краю (Словаччина), Малопольського та Підкарпатського воєводств (Польща), а також Єзерських гір (Чехія).

Проект передбачає створити платформу для сталого діалогу та ефективної співпраці гірських провідників та рятувальників, що працюють у транскордонних гірських регіонах України, Словаччини, Чеської Республіки та Польщі для обміну інформацією та досвідом, передачі стандартів та найкращих практик у рятувальних та пошукових заходах в горах / печерах/ річках. Спільні навчання дозволять розробляти спільні дії в надзвичайних ситуаціях: лавини, гірські повені тощо; створити механізми обміну інформацією (запобігання аваріям, реагування, допомога). Зібрана та поширена серед туристів та гірських провідників інформація про пошуково-рятувальні пункти, пункти швидкої допомоги, туристичні притулки в гірських районах України, Польщі, Словаччини, Чехії буде корисна для тисячі туристів, які подорожують у Карпатах.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 226 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua