Самбірська

районна державна адміністрація

Управління туризму та курортів Львівської ОДА та Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні підписали меморандум про партнерство та співпрацю. Це стало черговим кроком для ефективного розвитку сільського зеленого туризму на Львівщині.

Меморандум підписали в межах конференції – «Сучасні виклики для сільського зеленого туризму України: правові, освітні, організаційні та ринкові аспекти». Захід відбувся за підтримки проектів - ПРООН в Україні «Зміцнення бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств», «Програма підтримки аграрного і сільського розвитку».

Також в межах конференції відбулися дискусії щодо правового забезпечення в сфері сільського зеленого туризму та створення системних стандартів сільського зеленого туризму, прийнятних для господарів і туристів.

Представники від Львівщини презентували новостворений кластер сільського зеленого туризму «Бойківські газди», який націлений на розвиток краєзнавчо-етнографічного, екологічного та відпочинкового туризму на базі співпраці сільських садиб та міні-готелів, закладів харчування, виробників традиційної та екологічної продукції, самодіяльних фольклорних груп, природоохоронних та історико-охоронних установ. Ідея кластеру полягає в добровільному об’єднанні усіх зацікавлених учасників сільського туризму для створення нового туристичного продукту на Сколівщині.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 140 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua