Самбірська

районна державна адміністрація

Мандруючи теренами нашого району запрошуємо скористатись послугами наступних готельних комплексів:

Мотель «Гостинний двір» (с. Стрілковичі, вул. Нова,8, автодорога Львів-Турка).  

До послуг туристів 10 номерів на 23 ліжкомісця, бар на 30 посадкових місць, бенкетний зал на 190 посадкових місць. Багата та різноманітна традиційна українська кухня, пропонуються фірмові страви. Жива музика, літній танцювальний майданчик. Є автостоянка, що охороняється, басейн, сауна, екзотичні тварини і птахи (леви, ведмеді, олені, єноти, мавпи, фазани, пави), страусина ферма, катання на конях.

 

 

 

Мотель “Господа” (на автодорозі Львів-Самбір, 18 км від м. Самбора). До послуг туристів 6 номерів на 14 ліжкомісць, кафе на 54 посадкові місця, бар, автостоянка, басейн з підігрівом, сауна та джакузі,спортмайданчик (корт, футбол, волейбол).

 

 

 

Мотель «Піт-стоп» (знаходиться на виїзді із м. Самбора на трасі Самбір-Мостиська). До послуг туристів 11 номерів на 25 ліжкомісць, бар на 50 посадкових місць, літня площадка з альтанками, сауна, більярдна.

Мотель «Аквамарин» (с. Рудня, на автодорозі Самбір-Мостиська). До послуг туристів 5 номерів на 10 ліжкомісць, кафе-бар (українська кухня, блюда на мангалі). В комплекс входить автомийка та автомагазин.

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 303 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua