Самбірська

районна державна адміністрація

Саме створення центрів надання адміністративних послуг сьогодні є серцевиною реформи адмінпослуг. Адже ЦНАП однозначно покращують якість адміністративних послуг для громадян, спрощують процедуру їх отримання. 

 

При Самбірській районній державній адміністрації створено Центр надання адміністративних послуг (надалі - Центр). Даний Центр працює з 02 грудня 2013 року. Звернутись в Центр може будь-який громадянин, зацікавлений в отримання тієї чи іншої адмінпослуги. При цьому, йому не доведеться бігати по великій кількості установ, розташованих в різних місцях. Всі необхідні адмінпослуги йому нададуть тут, в межах одного приміщення, де він зможе, витративши мінімальну кількість часу, потрапити на прийом до адміністратора. Все, що потрібно відвідувачу, це подати заяву та додати неохідні документи, потім у встановлений термін прийти ще раз за отриманням дозвільного документа, довідки, узгодження, тощо.

Станом на 24.11.2014 року в ЦНАП зареєстровано 1102 заяв та надано 1089 послуг, з яких найбільшу частку становлять послуги відділу містобудування та архітектури, управління Держземагентства, сектору з питань молоді та спорту, міграційної служби.

Адреса: м. Самбір, вул Мазепи, 8, каб. 19

Телефони: 6-09-07 (факс), 6-04-06 

Електронна пошта: cnap_sambir@ukr.n

Графік роботи Центру:

Пн., Ср., Пт.,Сб. - 09.00-16.00 год (без обіду)

Вт., Чт. - 10.30 - 20.00 год (без обіду)

Вихідний день - неділя.

 

Канал не знайдено

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 306 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua