Самбірська

районна державна адміністрація

 

Перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Терлецька провела засідання Єдиного дозвільного офісу. На порядку денному розглянуто питання щодо погодження ПАТ філія  «Львівтрансгаз» УМГ «Укртрансгаз» будівництва газопроводу інтерконектору Дроздовичі – Більче - Волиця, що буде проходити через Старосамбірський, Самбірський, Дрогобицький, Миколаївський та Стрийські райони,

а саме виготовлення проектної документації на стадії техніко- економічного обґрунтування для прокладання траси газопроводу. 

Вирішили повернутися до більш детального розгляду питання після завершення пошукових робіт, та представлення детальної схеми плану траси до управління Держземагентства у Самбірському районі.

Також розглядали клопотання Чукв’янського сільського голови щодо перегляду договору оренди про збільшення орендної плати ТзОВ «Самбірська птахофабрика». Відповідно до діючого законодавства перегляд умов договору оренди здійснюється за згодою двох сторін тому рекомендовано голові сільської ради звернутись з пропозицією перегляду орендної ставки до ТзОВ «Самбірська птахофабрика.

«Клопотання ТзОВ «Барком» щодо внесення змін в розпорядження голови райдержадміністрації від 14 лютого 2010 року № 70 «Про передачу в оренду земельної ділянки на території Дублянської селищної ради ТзОВ «Барком». Вирішили внести зміни в дане розпорядження.

 

Канал не знайдено

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 612 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua