Самбірська

районна державна адміністрація

Перелік документів дозвільного характеру, які надаються через дозвільний центр Центру надання адміністративних послуг при Самбірській районній державній адміністрації

 

1.Фітосанітарний сертифікат на реекспорт.

2.Карантинний сертифікат.

3.Сертифікат відповідності сільськогосподарської продукції та сировини рослинного походження вимогам щодо вмісту в них залишкової кількості пестицидів, агрохімікатів та важких металів.

4.Сертифікат про отримання регламентів застосування пестицидів і агрохімікатів (тільки регуляторів росту рослин) у сільськогосподарській продукції та сировині рослинного походження.

5.Міжнародний ветеринарний сертифікат (для країн СНД – ветеринарні свідоцтва форми № 1, № 2 та № 3) – при переміщенні за межі України.

6.Ветеринарне свідоцтво (для України – форми № 1, № 2) – при переміщенні за межі території Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя, районів, міст.

7.Ветеринарна довідка – при переміщенні в межах району. 

8.Дозвіл на проведення заходів із залученням тварин.

9.Експлуатаційний дозвіл операторам потужностей (об’єктів), що здійснюють виробництво харчових продуктів, підконтрольних ветеринарній службі, та для агропродовольчих ринків.

10.Експлуатаційний дозвіл для потужностей (об’єктів): з переробки неїстівних продуктів тваринного походження; з виробництва, змішування та приготування кормових добавок, преміксів і кормів. 

11.Експлуатаційний дозвіл оператором потужностей (об’єктів), що здійснюють в Україні діяльність з виробництва та/або обігу харчовий продуктів підконтрольних санітарній службі.

12.Висновок державної санітарноепідеміологічної експертизи діючих об’єктів, в тому числі військового та оборонного призначення.

13.Дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами.

 

Канал не знайдено

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 561 гість та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua