Самбірська

районна державна адміністрація

Львівщина отримала Стратегію розвитку на 2021 – 2027 роки на понад 70 млрд  | Львівський порталЛьвівська обласна рада сьогодні, 24 грудня, рішенням №948 ухвалила Стратегію розвитку Львівської області на період з 2021 р. до 2027 р. та План заходів з її реалізації у 2021 – 2023 роках.

Місією Стратегії є розвиток людського капіталу, забезпечення високої якості життя та економічного зростання на основі екологічно невиснажливої та енергоефективної промисловості, інноваційно орієнтованої біоекономіки, креативних індустрій, туристично-рекреаційної сфери.

Документ має на меті досягнення п’ятьох стратегічних цілей: конкурентоспроможна економіка на засадах старт-спеціалізації, якісне життя, збалансований просторовий розвиток, чисте довкілля, туристична привабливість.

Конкретні обсяги фінансових, матеріально-технічних і трудових ресурсів, необхідних для виконання Стратегії, визначені під час розроблення Плану заходів з її реалізації.

Варто зауважити, що в межах формування проєкту Стратегії відбулось 30 засідань робочих груп із залученням експертів та низка круглих столів, фокус-груп та стратегічних сесій. Понад 200 представників бізнесу, громадськості та органів місцевого самоврядування взяли участь у субрегіональних обговореннях стратегії у містах Дрогобич, Львів, Золочів та Червоноград. Загалом до 15 галузевих робочих груп було залучено 339 експертів.​

Джерелами фінансування реалізації Стратегії будуть: кошти Державного бюджету України, зокрема державного фонду регіонального розвитку, галузевих (міжгалузевих) державних цільових програм та бюджетних програм центральних органів виконавчої влади, що спрямовуються на розвиток відповідної сфери у регіонах, субвенцій, інших трансфертів з державного бюджету місцевим бюджетам; кошти місцевих бюджетів; кошти міжнародних організацій, зокрема кошти технічної допомоги ЄС; коштів інвесторів, власних коштів підприємств; благодійні внески; кошти з інших джерел, не заборонених законодавством.

Детальніше ознайомитись з рішенням і стратегією можна тут: 

https://loda.gov.ua/documents/49999

 

ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

XXIII сесія VII скликання

РІШЕННЯ 948

від 24 грудня 2019 року

Про затвердження Стратегії розвитку

Львівської області на період 2021 – 2027 років

та Плану заходів з реалізації у 2021 – 2023 роках

Стратегії розвитку Львівської області

на період 2021 – 2027 років

 

Відповідно до статті 143 Конституції України, пункту 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»; з метою створення регіону, в якому гармонійно поєднуватимуться конкурентоспроможна економіка, збалансований просторовий розвиток, екологічне довкілля, оздоровчий, історичний та діловий туризм, що дозволить досягнути високої якості життя населення; враховуючи висновки постійних комісій обласної ради, Львівська обласна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Стратегію розвитку Львівської області на період 2021 2027 років (далі – Стратегія) та План заходів з реалізації у 2021 – 2023 роках Стратегії розвитку Львівської області на період 2021 2027 років (далі – План заходів), що додаються.
  2. Доручити Львівській обласній державній адміністрації:

2.1. Забезпечити координацію роботи щодо виконання Стратегії та Плану заходів.

2.2. Забезпечити виконання Стратегії та Плану заходів шляхом конкретизації в програмних документах розвитку області загалом чи галузей і сфер діяльності зокрема завдань, передбачених стратегічними й операційними цілями, а також шляхом реалізації проєктів регіонального розвитку.

2.3. Забезпечити в термін до 15 січня 2020 року напрацювання профільними департаментами спільно з відповідними профільними постійними комісіями обласної ради змін до Плану заходів з першочерговим урахуванням проєктів, які розпочато в минулі періоди за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток окремих територій, інших проєктів регіонального розвитку,  з подальшим їх розглядом і затвердженням сесією обласної ради. 

2.4. Щорічно до 01 березня інформувати обласну раду про хід виконання Стратегії та Плану заходів.

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, соціально-економічного розвитку (О. Домчак).

 

 

Голова обласної ради                                                     Олександр ГАНУЩИН

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 90 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua