Самбірська

районна державна адміністрація

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення розпорядження

голови Самбірської районної державної адміністрації

«Про затвердження Умов конкурсу з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Самбірського району»

Самбірська районна державна адміністрація повідомляє, що впродовж п'яти робочих днів на офіційній веб-сторінці райдержадміністрації (https://www.sambirrda.gov.ua), в розділі «офіційні документи», з врахуванням статей 3, 5 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” буде оприлюднене розпорядження голови райдержадміністрації «Про затвердження Умов конкурсу з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Самбірського району».

Розпорядження розроблено на виконання вимог Законів України “Про місцеві державні адміністрації, “Про автомобільний транспорт” та на підставі Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 03.12.2008 N 1081, з метою реалізації основних напрямів розвитку галузі автомобільного транспорту; створення безпечних умов для перевезення пасажирів автомобільним транспортом та належного обслуговування транспортними підприємствами населених пунктів Самбірського району.

Згадане розпорядження визначає процедуру підготовки та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, встановлює умови проведення конкурсів, основна увага в яких приділяється забезпеченню належного рівня безпеки у сфері пасажирських автоперевезень. Одночасно, передбачається запровадження бальної системи оцінки пропозицій перевізників-претендентів з найменшим впливом людського фактору.

Пропозиції та зауваження просимо надавати в письмовій формі до його оприлюднення у Самбірську райдержадміністрацію (81400, м. Самбір, вул. Мазепи 8; факс (036) 6-12-11; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з наступним підтвердженням у письмовому вигляді).

 

 

 

 

 

Голова райдержадміністрації Микола Фрей

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 66 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua