Самбірська

районна державна адміністрація

Самбірська районна державна адміністрація повідомляє, що впродовж п’яти робочих днів на офіційній веб-сторінці райдержадміністрації, в розділі «Регуляторна політика», відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» буде оприлюднений проект регуляторного акта – розпорядження голови райдержадміністрації «Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг при Самбірській районній державній адміністрації» та аналіз  його регуляторного впливу.

Проект регуляторного акта розроблено на виконання вимог законів України «Про адміністративні послуги», «Про перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності»,керуючись розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014 року № 523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг» з метою організації надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень, спрощення процедури отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання.

Згаданий проект врегульовує діяльність Центру надання адміністративних послуг, в якому надаються адміністративні послуги через адміністратора шляхом його взаємодії з суб’єктами надання адміністративних послуг.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта просимо надавати в письмовій формі протягом одного місяця  з дня  його оприлюднення у Самбірську  райдержадміністрацію (м. Самбір, вул. Мазепи, 8 , факс;6-09-07 (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) (з наступним підтвердженням у письмовому вигляді) та у Державну службу України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва (01011, м. Київ,  вул. Арсенальна, 9/11, тел. 254-56-73).

 

 

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua