Самбірська

районна державна адміністрація

13 серпня було презентовано концепцію дерегуляції – реформування системи регуляторної політики із програмою конкретних заходів для впровадження, яка дозволить суттєво спростити ведення бізнесу та зменшити витрати підприємців, а також значно підвищить позиції України у рейтингу Doing Business.

Концепція з 1000 дерегуляційних ініціатив у загальноекономічному вимірі торкається скасування ліцензій, дозволів, регламентів, сертифікатів, приписів, скорочення частоти перевірок, і, навіть, ліквідації цілих підрозділів та державних регулюючих органів.

 

Очікується спрощення ведення бізнесу в Україні, поліпшення загального бізнес-клімату та умов ведення бізнесу. Зокрема, скасування 100 ліцензій; скорочення кількості дозволів і часу на їх отримання вдвічі, скорочення кількості податків до 9 та спрощення їх адміністрування, скорочення організацій з контролюючими функціями з 79 до 32, скорочення функцій контролю на 40%.

Концепція буде впроваджуватись з урахуванням найкращих міжнародних практик та дозволить усунути надмірні регуляторні бар’єри і  побудувати сприятливий бізнес-клімат України.

Зараз починається найважча частина – впровадження. Ми чітко знаємо, що треба робити, тепер починається справжня битва. Ми хочемо розраховувати на підтримку тих зацікавлених сторін, які хочуть реального спрощення ведення бізнесу в Україні», - наголосив міністр Мінекономрозвитку Павло Шеремета.

З метою прямого діалогу влада-бізнес створена інтернет-платформа Easy Business  (www.easybusiness.in.ua ).

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 58 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua