Самбірська

районна державна адміністрація

Як працює Prozorro Market?

Порядком формування та використання електронного каталогу, затвердженим постановою Кабінетом Міністрів України від 14.09.2020 року № 822 передбачено, що Централізовані закупівельні організації (ЦЗО), які виконують функції адміністратора, здійснюють формування та супроводження електронного каталогу шляхом створення в ньому категорій та профілів товару, а також організовують та проводять відбір учасників до електронного каталогу.

Відбір до електронного каталогу проводиться щодо категорії товару у наступні дати:

-15 грудня 2020 року ЦЗО опублікують оголошення про відбір постачальників в системі електронних закупівель. Термін дії оголошення до 3-х років. Протягом вказаного періоду нові постачальники зможуть брати участь у відборі.

Після публікації оголошення для забезпечення основних принципів Закону “Про публічні закупівлі” учасники матимуть 10 робочих днів на подачу зауважень до оголошення.

  • 29 грудня 2020 року учасники зможуть почати подавати документи на кваліфікацію. Подавати документи необхідно через кабінет постачальника на авторизованому майданчику.

ЦЗО розглядає пропозиції учасників протягом 10 робочих днів. Постачальники, які не пройшли відбір, зможуть подати свої пропозиції повторно у той же відбір.

  • 29 січня 2021 року постачальникам, які не встигли пройти відбір в електронний каталог через систему електронних закупівель, буде припинений доступ до ProzorroMarket.
  • 01 лютого 2021 року для замовників починає працювати процедура запиту ціни пропозицій.
  • Згідно інформації ProZorro, з 15 грудня 2020 року починають діяти нижчі тарифи на користування ProZorro Market:

    • 3 % від суми договору при вартості закупівлі до 50 тис. грн;
    • 2 % — до 200 тис. грн;
    • 1 % — понад 200 тис. грн.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 330 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua