Самбірська

районна державна адміністрація

 

Львівська торгово-промислова палата та Український державний університет фінансів та міжнародної торгівлі, що включений до переліку навчальних закладів та навчальних центрів, яким затверджено Міністерством економіки навчальні програми з питань підготовки  спеціалістів у сфері здійснення державних закупівель та підвищення їх кваліфікації проводить навчання та підвищення кваліфікації членів комітету з конкурсних торгів.

 

Програма семінару передбачає розгляд питань щодо сучасного стану системи функціонування закупівель та нормативно-правової бази у цій сфері, підготовки, організації та проведення закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти, вимоги щодо укладення та виконання договору про закупівлю, контроль за здійсненням державних закупівель, порядок подання та розгляду скарг, інші актуальні питання. 

Учасники семінару мають можливість отримати відповіді фахівців на запитання щодо певної специфіки закупівель, особливостей підготовки тендерної документації, її вимог та умов щодо конкретного предмету закупівлі. 

Учасники семінару після закінчення навчання отримують свідоцтво державного зразка. Слухачі отримують методичну літературу з урахуванням останніх змін законодавства України з питань державних закупівель, збірник з нормативними документами  на електронному носії (компакт-диск), а також забезпечуються харчуванням.

Базове навчання  та підвищення кваліфікації членів комітету з конкурсних торгів буде проводитися 16 – 19 грудня 2014 року. Вартість навчання для одного представника від організації становить 1300  грн. Вартість підвищення кваліфікації одного представника від організації становить 720 грн.

Для організацій, що подають на навчання/підвищення кваліфікації чотири і більше учасника надаються знижки.

Для участі у семінарі просимо надати заявку за формою, що додається, факсом за номером (032-295-51-83, 032-276-46-11) або е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Додаток: форма заявки для участі у семінарі.

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 96 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua