Самбірська

районна державна адміністрація

На Золочівщині зібрали ранні зернові культури площею в 5 тисяч гаНезважаючи на непогоду, на Самбірщині триває жнивна кампанія. За оперативними даними управління соціально-економічного розвитку районної державної адміністрації станом на 18.07.2023 триває збір озимих культур. Зокрема, збір озимого ячменю проведено аграріями на площі більше 1,5 тис га, що становить майже 70 % від загальної площі його посіву. Площа посівів озимого ячменю на Львівщині у 2023 році, за оперативною інформацією департаменту АПР ЛОДА, в сільськогосподарських підприємствах області складає 13,9 тис га.
Загальна площа до обмолоту за всіма категоріями господарств Самбірського району озимих зернових культур врожаю 2023 року сумарно становить понад 8 тис га. Наступними культурами до збору після озимого ячменю є посіви озимої пшениці та озимого ріпака.
Бажаєм шановним аграріям сприятливої погоди, гарних врожаїв та просимо ретельно дотримуватись правил пожежної безпеки з метою недопущення виникнення пожеж під час збирання зернових культур.
 
 
 
 
 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 220 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua