Самбірська

районна державна адміністрація

Аграрії Львівщини розпочали жнивну кампанію 2023 року

За інформацією очільниці управління соціально-економічного розвитку Самбірської районної військової адміністрації Надії Пупи, аграрні підприємства Самбірщини продовжують активну фазу збирання ранніх зернових та технічних культур, яких потрібно зібрати сумарно на площі понад 30 тис. га.

Так, станом на 22 серпня поточного року обмолочено більше 8 тис. га зернових культур, валовий збір становить понад 55 тис. тонн. Лише за останній тиждень жнива проведені на площі  понад 1000 га та намолочено майже 10 тис. тонн збіжжя. Середня урожайність зернових культур становить 67 ц/га.

Максимум уваги приділяється аграріями збиранню озимої пшениці, яка вже обмолочена на площі 4790 га. або 52% до загальної площі посіву, середня урожайність становить 62,5 ц/га, валовий збір – 39 тис. тонн. На окремих площах місцевим фермерам вдається  зібрати по 85-90 центнерів з одного гектара, що є чудовим показником.

Продовжується обмолот ярої пшениці та ярого ячменю, яких уже зібрано сумарно з площі понад 600 га, що становить 64% та 73% від посіву відповідно.

Продовжується обмолот озимого ріпаку, який вже зібрано з площі понад 4150 га. або 88% до посіяного. Намолочено 16,5 тис. тонн ріпакової сировини при урожайності 40 ц/га.

Завершено збирання озимого ячменю та озимого жита. Сумарний намолот склав понад 13,5 тонн з площ у 1830 га. Варто зазначити, що рівень урожайності вказаних культур на 3-6 центнерів вища ніж торік.

Цьогоріч аграрії Самбірщини сподіваються на відмінні врожаї, адже в нинішніх складних умовах питання продовольчої безпеки є одним із пріоритетних як в районі зокрема, так і в цілому в державі.

 

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 100 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua