Самбірська

районна державна адміністрація

Новини | ЛОДА/LODA – Львівська обласна державна адміністраціяАграрії Самбірщини зібрали понад 80% посівних площ пізніх культур, аналогічний загальнообласний показник становить 60%.

На полях сільськогосподарських підприємств Львівщини обмолочено понад 60 % площ пізніх зернових та олійних культур, зокрема врожаї сої, соняшнику та гречки зібрані на 80% площ. У фізичній величині це 139,3тис. га, зокрема олійних – 124,7 тис.га, зернових – 14,6 тис. га. Про це інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації.

За даними оперативної інформації департаменту ЛОДА станом на 04 листопада поточного року сільськогосподарськими підприємствами з олійних культур зібрано на Львівщині: соняшнику - 83,2 тис. тонн з площі 35,0 тис.га (87,4% до площі посіву), урожайність з даної площі складає 23,8 ц/га; сої - 218,1 тис. тонн з площі 89,7 тис. га (82,3% до посіву), урожайність складає 24,3 ц/га.

За оперативною  інформацією управління соціально-економічного розвитку Самбірської райдержадміністрації збір олійних культур на Самбірщині становить понад 80% від посіву, зокрема завершується збір соняшнику – 2,3 тис. тонн з площі  1053 га (97 % від посіву), урожайність становить 22 ц/га, сої – понад 28 тис. тонн з площі 10,5 тис. га (80% від посіву), урожайність складає 26 ц/га.

З пізніх зернових культур продовжується збирання гречки, площа якої у поточному році на території Самбірського району дорівнює понад 2,2 тис.га. Дану культуру зібрано на площі 1,3 тис. га (60% від посіву), намолочено 2 тис. тонн зерна з середньою урожайністю 14,7 ц/га.

Сільгосппідприємства нашого районі розпочали також збирання кукурудзи на зерно, посівні площі якої у поточному році становлять 8,7 тис. га. На цю дату зібрано майже 750 га кукурудзи (9  % посівних площ) загальним тонажем понад 8 тис. тонн.

Як зазначала директорка департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації Tetiana Hetman: «Затяжні вересневі дощі внесли корективи у технологічні терміни збирання пізніх культур. Як наслідок збирання затягнулось у часі приблизно на три тижні. Це вплинуло і на врожайність олійних культур, яка нижча на 7-10% в порівнянні з минулим роком. Проте аграрії області прогнозують завершити збирання пізніх культур, окрім кукурудзи вже у першій декаді листопада».

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 76 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua