Самбірська

районна державна адміністрація

Органічні виробники Львівщини мають змогу отримати до 150 тисяч гривень  безповоротної допомоги

У департаменті агропромислового розвитку Львівської ОВА уже розпочали прийом документів.

Напрям підтримки суб’єктів підприємництва у сфері органічного виробництва передбачили відповідно до розпорядження начальника Львівської ОВА , яким внесли зміни до Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021 - 2025 роки.

Органічні виробники області мають можливість отримати бюджетну субсидію на одиницю оброблюваних угідь з розрахунку 5000 грн на 1 гектар посіву та/або насаджень с/г культур, але не більше чим 150 тис грн одному суб’єктові.

«Сертифікація, щорічне підтвердження відповідності цій сертифікації та й саме ведення органічного виробництва передбачають більші витрати для сільгоспвиробників чим у традиційному господарстві. Частину цих витрат вже не перший рік бере на себе обласний бюджет Львівщини. Від суб’єктів підприємництва потрібно лише надати певний пакет документів для участі в програмі підтримки. У цьому році на цей напрям передбачено 1 млн грн», - поінформувала директорка департаменту Тетяна Гетьман.

Детальніше з умовами, переліком та зразками документів можна ознайомитись за посиланнямhttp://surl.li/emjbz, а також для вашої зручності департаментом розроблено інформаційні матеріали  https://is.gd/LXw8Y8

Прийом документів для участі уже розпочали. Він триватиме до 1 грудня 2023 року. У разі наявності сертифікату, що підтверджує органічну діяльність, подавайте всі необхідні документи до департаменту за адресою: м. Львів, пр. В. Чорновола, 4 (9 поверх).

У разі виникнення додаткових питань звертатися за контактним номером: (032) 255-50-62, 0667180918  або на електронну скриньку - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Презентація доступна за посиланням: http://surl.li/eqamf

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 54 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua