Самбірська

районна державна адміністрація

Аграрії Львівщини зможуть здешевлювати лізингові платежі на суму до 200  тисяч

У 2023 році аграрії Львівщини зможуть компенсувати відсотки (комісії) за супроводження договорів фінансового лізингу.

Відповідний напрям затверджений у Комплексній програмі підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 роки. Фінансова підтримка спрямована  на здешевлення вартості сільськогосподарської техніки та обладнання придбаної у фінансовий лізинг.

Відшкодування надається у розмірі однієї облікової ставки Національного банку України, що діє на дату нарахування відсотків (комісії), але не більше ставки, передбаченої договором фінансового лізингу. Максимальна сума компенсації протягом бюджетного року для одного суб’єкта підприємництва становить 200 тис. гривень.

Компенсацію можуть отримати мікро-, малі та середні суб’єкти підприємництва – виробники сільськогосподарської продукції. 

«Лізинг може стати одним з ключових чинників, які дадуть поштовх для розвитку малого та середнього бізнесу в області. У 2022 році в межах Комплексної програми аграріїв області змогли здешевити лізингові платежі на суму 1,4 млн. грн.  У 2023 році на цей напрям з обласного бюджету виділено  1,8 млн. грн.» - зазначила директор департаменту агропромислового розвитку Тетяни Гетьман, 

Детальніше з умовами, переліком та зразками документів можна ознайомитись за посиланням: https://loda.gov.ua/services/programs/17854

З 20 січня розпочали прийом документів за напрямом фінансової підтримки шляхом компенсації відсотків (комісії) за супроводження договорів фінансового лізингу, який триватиме до 1 грудня поточного року, або до завершення воєнного стану. 

Заявки та документи для отримання компенсації відсотків подаються в департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації за адресою: м.Львів, просп.Чорновола, 4 (9 поверх).

Для більш детальної інформації звертайтесь за тел. (032) 255-50-62, +38 (067) 609 36 06, +38 (098) 018 62 44

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 49 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua