Самбірська

районна державна адміністрація

Дрібні фермери мають можливість компенсувати 15 % вартості насіння сої

Скористатись такою змогою фермери можуть до 31 липня цьогоріч.

Асоціація «Дунайська Соя» оголосила про проєкт, що передбачає компенсацію 15% вартості придбаного оригінального насіння вітчизняної та іноземної селекції (не генетично -модифікованої) сої під посівну кампанію 2023 року  для сільськогосподарських підприємств.

Для участі необхідно:​

  • заповнити та підписати самодекларацію з додатками (зразок за посиланням: https://www.donausoja.org/uk/soya-farmers-support-in-ukraine/);
  • відправити скановану копію заповненої та підписаної Самодекларації на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;
  • отримати підтвердження щодо участі та присвоєння порядкового номеру; 
  • підписати Договір між Виконавцем та Учасником на відшкодування витрат за купівлю оригінального сертифікованого насіння сої в сезоні 2023 року.

«Дунайська Соя» перевірятиме достовірність даних щодо юридичної особи шляхом звірки із відкритою інформацією Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань на сайті Міністерства юстиції України.

За результатами перевірки кожен учасник проєкту  буде поінформований щодо участі в проєкті листом на електронну адресу, вказану ним у Самодекларації. 

«Вартує зауважити, що кількість учасників, яким надаватиметься підтримка обмежена – лише 25 учасників, тому рекомендуємо аграріям поспішити заповнити самодекларацію і подати документи на фінансову підтримку.  Також, наголошуємо, що обмежень щодо мінімальної площі під сою немає. Однак, є обмеження на загальний земельний банк агровиробника. В проєкті мають можливість брати участь юридичні особи– резиденти України, які використовують для цілей вирощування сільськогосподарських культур земельні ділянки загальною площею до 1 тисячі гектарів станом на дату подання документів щодо участі в проєкті», - наголосила директорка департаменту агропромислового розвитку Львівської ОВА Тетяна Гетьман.

Офіційні умови проведення проєкту підтримки дрібних  фермерів, що вирощують сою за посиланням:  http://surl.li/garew.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 83 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua