Самбірська

районна державна адміністрація

15-21 травня 2018 року у м. Новий Сад, Республіка Сербія, відбудеться 85 Міжнародний сільськогосподарський ярмарок - найважливіша подія агробізнесу у Східній Європі.

Важливими сегментами ярмарку - виставка сільгосптехніки; національна виставка тваринництва; виставка органічних продуктів та продуктів з географічним значенням. Також програмою заходу передбачені міжнародні ділові зустрічі, колективні виставки країн-учасниць, бізнесові зібрання, презентації, майстер-класи, представлення міжнародних програм для бізнесу.
Минулого року на ярмарок завітало 140 тис відвідувачів, було розміщено 1500 експонентів з 60 країн світу.
Одна з особливостей заходу - велика кількість офіційних візитів з усього світу, активна ділова та дипломатична діяльність з супроводом економічних делегацій, а також інформаційне висвітлення з боку тисячі акредитованих журналістів.
Крім індивідуальної участі, для підприємств України пропонується колективна виставка - створення національного стенду або стенду українських областей.
Країнам із колективною виставкою надаються спеціальні пропозиції.
Щодо питань участі просимо звертатися на електронну адресу Українсько-Сербської ділової палати: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та за контактним номером телефону: +3 8(097)3183479 .

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 136 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua