Самбірська

районна державна адміністрація

1 березня, на «Арені Львів» у межах XІ спеціалізованої виставки «АгроТехніка-2018» відбулась конференція: «Додаткові можливості для виробників сільськогосподарської продукції».

На конференції, яку організувалв департамент агропромислового розвитку спільно з департаментом економічної політики Львівської облдержадміністрації, аграріїв навчали як працювати в системі публічних закупівель ProZorro.

Ринок публічних закупівель Львівщини склав понад 40 млрд грн з них - на закупівлі агропромислової продукції припадає понад 21% від оголошеної вартості на торги, а це понад 8 млрд грн бюджетних коштів.

Учасників конференції ознайомили з основними вимогами проведення закупівель відповідно до закону України від 25.12.2016 № 922 "Про публічні закупівлі",  принципами роботи та структурою електронної системи " Prozorro",  методами пошуку оголошених торгів та участі у реверсивному аукціоні, продемонстрували реєстрацію в електронній системі закупівель в якості постачальника, та наголосили на що необхідно звернути увагу при подачі тендерної пропозиції та безпосередній участі в онлайн-аукціоні.

Крім цього, аграрії мали змогу дізнатися про те, як скористатися додатковими фінансовими можливостями через аграрні розписки та приймати інноваційні рішення в аграрному бізнесі.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 70 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua