Самбірська

районна державна адміністрація

Світлина від Управлінні Агропромислового Розвитку Самбіра.

20 лютого 2018 року в сесійній залі Самбірської районної ради відбувся навчальний семінар щодо шляхів фінансової підтримки агропромислового сектору та фінансових ресурсів в рамках  реалізації проекту щодо  впровадження аграрних розписок. 

Про фінансові можливості для суб’єктів господарювання в галузі сільського господарства в рамках реалізації комплексної програми підтримки та розвитку агропромислового виробництва Львівської області на 2016-2020 роки розповіла заступник директора, начальник управління економічного розвитку та підприємництва департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Людмила Гончаренко. 

З метою, умовами, перевагами та фінансовими можливостями реалізації прооекту «Аграрні розписки в Україні» присутніх ознайомила координатор проекту Олена Топій. "Даний проект  впроваджується IFC, членом Групи Світового банку, в партнерстві зі Швейцарською Конфедерацією. В результаті реалізації проекту малі та середні  товаровиробники отримають ефективний інструмент,  що сприятиме залученню додаткових фінансових та матеріально-технічних ресурсів за рахунок  прозорості  відносин з кредитором  та здешевлення процедури  оформлення у порівнянні з існуючими інструментами", - зазначила вона.

Відтак представники кредитних спілок «Вигода» та «Анісія», ПАТ «Креді Агріколь Банк», «ДР Грін Україна», «Агро Арена», «Ощадбанку» ознайомили присутніх з умовами кредитування.

 

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 60 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua