Самбірська

районна державна адміністрація

Сьогодні, 12 вересня, Служба експортера Львівської ОДА спільно з ДУ «Офіс з просування експорту України» та Estonia Development Cooperation провели освітню програму-лекцію для експортерів Львівської області.

Програма від досвідчених українських та міжнародних експертів включала – дискусійну панель «Експорт як рушійна сила розвитку підприємств», презентацію освітніх програм від ДУ «Офіс з просування експорту України» - Export Evolution Ukraine, Creative Export Ukraine, Train the Trainers та програму USAID «Конкурентноспроможна економіка України».

Також в межах заходу обговорили інструменти підтримки підприємців та експортерів Львова та Львівщини від Служби експортера Львівської ОДА та провели інтерактивний воркшоп «Десять основних ризиків в експорті та як їх уникнути».

Привітав учасників-експортерів перший заступник голови Львівської ОДА Василь Лозинський.

«Я щиро вдячний Офісу з просування експорту, які є організаторами цього заходу, а також колегам з Естонії, які долучаються, щоб поділитися власним досвідом. Без сумніву, сьогодні  потрібно навчатися працювати у напрямку експорту: це і механізми освоєння нових ринків, обрання своєї ніші та поширення продукції і послуг на ринки Європейських країн та інших держав, успішний розвиток власного бізнесу», - зазначив він.

Також Василь Лозинський закликав потенційних експортерів та тих, хто хоче удосконалити свої знання у цій сфері, долучитися до «Школи експортера для початківців», яка вже вдруге стартує за ініціативи Львівської ОДА, Львівської торгово-промислової палати, НУ «Львівська Політехніка» та Асоціації професійних митних посередників.

Зазначимо, що завданням Школи експортера є допомогти малому та середньому бізнесу освоїти основи експортної діяльності та набути практичні навики для виходу на зовнішні ринки для успішного продажу своїх товарів за кордон.

Загалом в межах курсу передбачено 8 модулів, 16 годин інтенсивного курсу за темами:

- попередній відбір цільових ринків та їх маркетингове дослідження;

- розроблення експортної стратегії експортера-початківця

- тарифні та нетарифні засоби регулювання експорту;

-- митне оформлення експортних операцій. Статус уповноваженого (схваленого) експортера;

- умови сертифікації товарів та міжнародні обмеження;

- ціноутворення в експортній діяльності на умовах Інкотермс та фінансово-економічне обгрунтування ефективності експорту;

- особливості оподаткування та валютне регулювання експорту та інші.

Навчання стартує 17 вересня.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 168 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua