Самбірська

районна державна адміністрація

До відома керівників установ, підприємств та організацій

26-28 травня 2015 року Львівська торгово-промислова палата проводить навчання та підвищення кваліфікації членів комітету з конкурсних торгів. Програма семінару передбачає розгляд питань щодо сучасного стану системи функціонування закупівель та нормативно-правової бази у цій сфері, підготовки, організації та проведення закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти, вимоги щодо укладення та виконання договору про закупівлю, контроль за здійсненням державних закупівель, порядок подання та розгляду скарг, інші актуальні питання. 

 

Програма семінару передбачає розгляд питань щодо сучасного стану системи функціонування закупівель та нормативно-правової бази у цій сфері, підготовки, організації та проведення закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти, вимоги щодо укладення та виконання договору про закупівлю, контроль за здійсненням державних закупівель, порядок подання та розгляду скарг, інші актуальні питання. 

Основним завданням семінару є надання слухачам необхідних теоретичних знань щодо організації та здійснення державних закупівель, порядку проведення процедур закупівель, набуття слухачами вмінь і навичок з питань, що виникають під час здійснення процедур державних закупівель.

Учасники семінару мають можливість отримати відповіді фахівців на запитання щодо певної специфіки закупівель, особливостей підготовки тендерної документації, її вимог та умов щодо конкретного предмету закупівлі. 

Учасники семінару після закінчення навчання отримують сертифікат про проходження навчання/підвищення кваліфікації. Слухачі отримують методичну літературу з урахуванням останніх змін законодавства України з питань державних закупівель, збірник з нормативними документами  на електронному носії (компакт-диск), а також забезпечуються харчуванням.

Вартість навчання для одного представника від організації становить 1300  грн. Вартість підвищення кваліфікації одного представника від організації становить 720 грн.

Для участі у семінарі потрібно надати заявку за формою, що додається, факсом за номером (032-295-51-83, 032-276-46-11) або е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Додаток: форма заявки для участі у семінарі.

Львівська торгово-промислова палата

Заявка-анкета

на участь у семінарі

1. Назва організації

 

 

 

 

2. Юридична адреса організації   

 

Індекс_________________________________

Область _______________________________

Район _________________________________

Місто (селище) _________________________

Вулиця __________________буд. __________

3. Код ЄДРПОУ

 

4. ІПН та № свідоцтва платника ПДВ (за наявністю)

 

5. ПІБ та посада контактної особи

ПІБ______________________________________

Посада___________________________________

Телефон (із зазначенням  коду) ______________

Факс_____________________________________

 

6. E-mail(за наявністю)

 

7. Кількість осіб, які планують прийняти участь семінарі

 

8. Дата навчання/підвищення кваліфікації

(необхідне підкреслити)

 

 

 

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 91 гість та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua