Самбірська

районна державна адміністрація

 

З метою популяризації сільського зеленого туризму, що частково вирішує проблему зайнятості сільського населення, відродження історико-культурної спадщини, збереження навколишнього середовища передбачається підвищення кваліфікації власників індивідуальних засобів розміщення, особистих селянських та фермерських господарств, представників місцевих органів виконавчої влади та самоврядування, громадських організацій за державною програмою «сільський зелений туризм».

Навчання будуть проведені у Національному університеті біоресурсів і природокористування України з 1 по 12 квітня та з 3 по 14 червня 2013 року. Програма розрахована на 72 години навчання (два тижні) з видачею свідоцтва про навчання державного зразка. Навчання безкоштовне.

Заявки для участі надсилати за адресою: 03041, м. Київ, вул. Героїв Оборони, 11, навчальний корпус №10, кім. 414, кафедра аграрного консалтингу та сервісу і на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Контактний телефон/факс: +38(044)5278061.

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 85 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua