Самбірська

районна державна адміністрація

Будівництво споруд для очищення стічних вод та утилізація ламп: перелік  природоохоронних заходів, які реалізовуватимуть у 2023 році

На покращення екологічної ситуації у 8 громадах Львівщини скерують кошти з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.

Затвердили перелік природоохоронних заходів, які фінансуватимуть з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у 2023 році.  Перелік є додатком до Програми охорони навколишнього природного середовища на 2021-2025 роки.

Цьогоріч кошти спрямують на будівництво, реконструкцію споруд для очищення стічних вод, системи роздільної каналізації, каналізаційних мереж на території 8 ТГ Львівщини.

Водночас, за фінансові ресурси фонду ОНПС проведуть роботи з утилізації ламп розжарювання, які обміняли мешканці Львівської області у межах експериментального проєкту щодо створення сприятливих умов для забезпечення ефективного споживання електричної енергії населення.

Хочемо звернути увагу, кошти, які надходять до спеціальних фондів державного та місцевих бюджетів від сплати екологічного податку мають цільове призначення. Їх можуть спрямовувати на фінансування природоохоронних заходів, які відповідають переліку видів діяльності, які належать до природоохоронних заходів, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 17 вересня 1996 року №1147 (із змінами), а також вимогам Постанови Кабінету Міністрів України від 9 червня 2021 року №590 (із змінами). 

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 255 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua