Самбірська

районна державна адміністрація

DOM.RIA – Програма «Доступне житло»: доступ громадян суттєво спрощено

Бенефіціарами програми, окрім ВПО є також територіальні громади, адже донори передбачають заходи підтримки й для них.

Серед відібраних громад-переможців і представники Самбірщини - Старосамбірська міська рада.

«Переважна більшість ВПО на території області, які втратили житло внаслідок російської агресії сьогодні або орендують житло, або проживають у закладах комунальної та державної власності, не пристосованих для тривалого проживання. В кращому випадку - це приміщення гуртожитків, заклади соціального захисту, охорони здоров’я, а часто це переоблаштовані під тимчасове проживання школи, модульні містечка», - інформують у департаменті економічної політики Львівської ОВА.

У 2022 році Львівська ОВА спільно з донорами охопила ремонтами 120 таких об’єктів. Станом на сьогодні в процесі реалізації уже 152 проєкти.

Водночас, розуміючи, що цього недостатньо, область працює на довготривалу перспективу у цьому питанні.

Так, вчора відбулась координаційна зустріч з представниками Дрогобицької, Кам’янка-Бузької, Старосамбірської територіальних громад щодо реалізації проєктів «Housing» на їх територіях.

Відповідну житлову програму впроваджує Міжнародна організація з питань міграції (МОМ). Вона передбачає створення житла для довгострокового проживання ВПО на умовах доступної оренди. Бенефіціарами програми, окрім ВПО є також територіальні громади, адже донори передбачають заходи підтримки й для них.

Наступними кроками будуть підписання меморандуму з обраними громадами та початок будівництва нового житла на їх території, або переоблаштування житла на базі наявної в громадах соціальної інфраструктури.

 

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 542 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua