Самбірська

районна державна адміністрація

Ралівська громада працює над Стратегією розвитку | Яворівська РДАВ межах засідання презентували соціально-економічний профіль громади, обговорили сильні та слабкі сторони, наявні можливості для розвитку.

Відбулося засідання Робочої групи з формування Стратегії розвитку Ралівської сільської територіальної громади до 2027 року. Експертну підтримку надав департамент економічної політики Львівської ОВА.

Ралівська громада - громада на ріці Дністер, що має соціально відповідальні підприємства відновлювальної енергетики, гетьманську історичну спадщину та культурні заходи у с. Сприня, події: Міжнародний фестиваль української слави «Кульчиці Фест», етнографічний фестиваль лемківської культури «Лемківська Ватра», Центр національно-патріотичного виховання імені Кирила Осьмака).

Своє бачення розвитку жителі громади сформували так: «Ралівська територіальна громада - батьківщина трьох українських гетьманів та винахідника віденської кави Юрія Кульчицького, край мальовничих краєвидів та родючих сільськогосподарських угідь. Громада, приваблива для інвестицій та розвитку зеленого туризму, де створені всі умови для якісного проживання, ведення бізнесу та змістовного дозвілля».

В межах засідання презентували соціально-економічний профіль Ралівської громади,

обговорили сильні та слабкі сторони громади, наявні можливості для розвитку та існуючі загрози. Також підбили підсумки опитування населення та бізнесу громади.

Серед перших пропозицій майбутніх проєктів учасники назвали:

- створення умов для розвитку зеленого туризму, органічного сільського господарства;

- сприяння впровадженню проектів з розвитку готельної та придорожньої інфраструктури;

- створення молодіжного центру та осередку для людей «золотого віку»;

- розвиток сонячної та вітрової енергетики в гірській частині громади;

- екологічні проекти (реконструкція очисних споруд, розвиток систем водопостачання та каналізування, придбання установок для подрібнення пластику в школи);

- розвиток велоруху: парковки для велосипедів біля шкіл, влаштування велопробігів тощо.

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 106 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua