Самбірська

районна державна адміністрація

Триває робота над Стратегією розвиту Самбірської громадиВ межах засідання Робочої групи присутні проговорили сильні та слабкі сторони громади, можливості та загрози розвитку.

Сьогодні, 12 квітня, за участю команди департаменту економічної політики Львівської ОВА відбулося засідання Робочої групи з розробки Стратегії розвитку до 2027 року Самбірської територіальної громади. Разом з управлінцями, представниками бізнесу та громадськості обговорили сильні та слабкі сторони, можливості та загрози розвитку

Самбірської громади, а також вплив війни на громаду.

«Серед сильних сторін Самбірської громади, насамперед слід виокремити її добрий логістичний та транзитний потенціал за рахунок 50-кілометрової доступності до 3 автомобільних пунктів пропуску («Кросценко-Смільниця», «Нижанковичі- Мальховіце», «Шегині-Медика») та 2 залізничних («Хирів-Кросценко», «Нижанковичі-Мальховіце» - колія європейського стандарту 1435 мм), наявності автомобільної дороги Н-13 Львів-Самбір-Ужгород, що веде до державного кордону з Угорщиною», - розповів заступник директора департаменту економічної політики Львівської ОВА Вадим Табакера.

Також сильними сторонами громади учасники назвали розвинуту інфраструктуру районного центру, наявність кластерної лікарні, позитивні кейси інтеграції ВПО, багато реалізованих проектів залученої МТД та суттєвий досвід міжнародної співпраці, туристичну привабливість, архітектурну та релігійну спадщину.

Серед слабких сторін та проблем громади учасники відзначили відсутність очисних споруд, завантажений полігон ТПВ та відсутність процесу переробки сміття, генерального плану та затиснуті межі громади, що обмежує її розвиток.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 76 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua