Самбірська

районна державна адміністрація

Малі та середні переробні підприємства зможуть отримати гранти до $150 тисяч  на розвиток – Червоний промінь

Стартує прийом грантових заявок на реалізацію заходів, спрямованих на підтримку інноваційної трансформації та розвитку українських переробних малих та середніх підприємств (МСП).

Зокрема, гранти підтримуватимуть МСП у діяльності, яка сприяє виробництву інноваційних продуктів, модернізації виробництва, скороченню ручної людської праці, створенню робочих місць, підвищенню енергоефективності, ощадливому виробництву, побудові технологічної, сучасної, цифрової переробної промисловості.

Про це повідомив департамент агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації з посиланням на Програму USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (USAID КЕУ), яку впроваджує компанія «Кімонікс Інтернешнл Інк.»

Програма USAID КЕУ планує надати орієнтовно 2 500 000 доларів США на 25 грантів, сума яких орієнтовно становитиме від 75 000 до 150 000 доларів США. Кожен грант в межах цього запиту триватиме до десяти місяців.

Пріоритети для грантової підтримки:

  • Придбання обладнання, апаратного забезпечення для вдосконалення процесів/продуктів/технологій;
  • Діяльність, пов’язана із запуском виробництва технологічно нового або вдосконаленого продукту; 
  • Діяльність, пов’язана з масштабуванням випуску продукції, а також маркетинговим просуванням існуючого продукту на національному та закордонних ринках. 

Детальніше про грант за посиланням: https://griml.com/MwP0t 

Кінцевий термін подання заявок: 15 грудня 2023 року. Подача заявок здійснюється через платформу для подання заявок Submittable за посиланням.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 121 гість та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua