Самбірська

районна державна адміністрація

При Львівській обласній державній адміністрації діє Служба експортера. Основним завданням служби  є допомога суб’єктам господарювання у налагодженні нових контактів, виходу на зовнішні ринки, врегулювання різноманітних технічних питань і бар'єрів.

У Службі експортера Львівської ОДА на супроводі вже налічується 130 підприємств-експортерів, які звернулися з питаннями пошуку нових ринків збуту та з проблемними питаннями щодо їх вирішення. Проблеми полягають у виясненні необхідності проходження фітоконтролю на митниці, питання щодо сертифікації продукції, отримання дозвільних документів тощо. Спільно з залученням відповідних структур та технічних консультантів надається допомога експортерам.

З метою допомоги суб’єктам господарської діяльності у виході на зовнішні ринки Служба експортера організовує Торговельні місії в різні країни світу. Програмою Торгових місій передбачено зустрічі у форматі В2В/В2G, відвідування провідних підприємств, представлення компаній на форумах, виставках, ярмарках.

У 2018 році для підприємств області було організовано 5 Торгових місій у різні країни світу (Узбекистан, Молдова, Італія, Білорусь, Азербайджан), в яких взяли участь 36 підприємств Львівщини. У 2019 році вже відбулося 2 Торгові місії в Грузію та Державу Ізраїль. Підприємства презентували свою продукцію в різних галузях промисловості.

Також, 64 підприємства області взяло участь у міжнародних виставках країн світу, де мали можливість презентувати свою продукцію на міжнародній арені.

У 2018 році за ініціативи Львівської обласної державної адміністрації, Львівської торгово-промислової палати, НУ "Львівська Політехніка" та Асоціації професійних митних посередників було започатковано  Школу експортера для початківців. Восени 2019 року продовжується наступний навчальний курс для експортерів області. Завдання школи – допомогти малому та середньому бізнесу освоїти основи експортної діяльності та набути практичні навики для виходу на зовнішні ринки для успішного продажу своїх товарів за кордон.

Також, з метою промоції підприємств Львівщини та допомоги експортерам у налагодженні нових контактів, виходу на зовнішні ринки Служба експортера Львівської обласної державної адміністрації розробили каталог «Експортний потенціал Львівщини», який представляє область на різних міжнародних бізнес-форумах, виставках, зустрічах у форматі В2В/B2G з іноземними делегаціями.

На даний час Служба експортера працює над розширенням каталогу, тому всі зацікавлені суб’єкти господарської діяльності можуть долучитися до цього каталогу та представити свою продукцію.

Тому закликаємо підприємства звертатися до Служби експортера в разі виникнення проблемних питань в процесі здійснення експортних операцій.

Керівник Служби експортера – Христина Каліш, тел.: +38(032)261-27-13, ел.пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 128 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua