Самбірська

районна державна адміністрація

Сьогодні, 11 квітня У Львові стартував Весняний діловий форум «Україна в 2019 новий період невизначеності чи можливостей». Захід щороку збирає бізнесменів, аби вивчити приклади успішних проектів, які реалізували в Україні та за кордоном. Для підприємців форум – можливість обмінятися досвідом із лідерами ринків, отримати практичні рекомендації, щоб уникнути ризиків та помилок на шляху реалізації власних проектів.

Привітав учасників голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

«Суспільство змінилось, сьогодні ми відчуваємо його виклики. Тому, окрім різних сьогоднішніх дискусій, варто дискутувати й про те, якою сьогодні є людина, українець. Хто сьогодні український працедавець, а хто найманий працівник – напевно і є виклик 2019 року. Економіка зростає, тому вимагає притоку робочої сили. Коли ми справимось із війною, а іншого варіанту у нашої держави просто немає, справимось із популізмом, тоді основним викликом для нас стане людський капітал, його якість. Бачення майбутнього для нашої країни не може буди поглядом однієї людини – популіста чи реаліста, а це повинне бути бачення українського суспільства, і бізнес тут не може стояти осторонь, бізнес повинен долучатись до прийняття важливих рішень і викликів, що стоять перед нами», - наголосив очільник області.

Форум відбувається у форматі засідання всіх учасників та виступів доповідачів.

До участі у Форумі запрошено представників органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, провідних банківських установ та інституцій; успішних підприємців, які зацікавлені в економічному розвитку України. Також до роботи Форуму запросили представників міжнародних економічних організацій та установ, зарубіжних фінансових та інвестиційних компаній, що зацікавлені 
у реалізації бізнес-проектів на території України.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 66 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua