Самбірська

районна державна адміністрація

Новини економіки

На зображенні може бути: текстЗ метою забезпечення оперативної координації заходів з вирішення проблемних питань виконання державних і регіональних програм соціально-економічного та культурного розвитку, програм охорони довкілля, а також вирішення інших проблемних питань соціально-економічного розвитку Львівщини в умовах воєнного стану» звертаємось до керівників юридичних осіб (усіх форм власності) та фізичних осіб підприємців, які проводять діяльність на території, на час дії правового режиму воєнного стану :

Детальніше:До уваги керівників...

На зображенні може бути: 2 людини та люди стоять
Якісна стратегія – успішна громада! Саме під таким гаслом сьогодні, 15 червня 2021 року, департамент економічної ЛОДА провів тематичний семінар для територіальних громад Самбірського району, де обговорили основні принципи формування якісних місцевих стратегій.

Детальніше:Для громад Самбірського...

Сьогодні Уряд за ініціативою Мінрегіону вніс зміни до постанови КМУ №196 «Деякі питання державного фонду регіонального розвитку». Нововведення стосуються порядку підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проєктів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР.

Детальніше:Відтепер фінансування з ДФРР...

Департамент економічної політики Львівської обласної державної адміністрації повідомляє, що до 15 квітня продовжено прийом документів суб’єктів мікро- та малого підприємництва – юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців на участь у конкурсі в рамках Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області на 2021-2025 роки. 

Детальніше:До 15 квітня продовжено...

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 150 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua