Самбірська

районна державна адміністрація

 Картинки по запросу міжнародна виставкаЗа інформацією Посольства України у Федеративній Республіці Нігерія, у період з 2 по 11 листопада 2018 р., в м. Лагос (Нігерія) відбудеться найбільша в Західній та Центральній Африці Міжнародна спеціалізована виставка "Lagos International Trade Fair - 2018", організатором якої є Торгово-промислова палата м. Лагос.

У 2017 році в зазначеному заході взяли участь представники бізнесових кіл Китаю, Ірану Гани, Словенії, Португалії, Данії, Іспанії, Швеції, Ізраїлю, Фінляндії, Італії та інших країн.

На виставці буде представлена продукція і послуги, пов'язані з такими сферами промисловості як нафта, газ, хімія, енергетика, сільське господарство, продукти харчування та напої, будівельні матеріали, навчання та освіта, охорона здоров'я та ін.

Детальну інформацію щодо умов участі, порядку оформлення необхідних документів можна отримати від організаторів виставкового заходу: Сола – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Мухейс – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Люціана – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., а також на веб-сайті: http://lagosinternationaltradefair.com (англійською мовою).

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 151 гість та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua