Самбірська

районна державна адміністрація

Результат пошуку зображень за запитом "Перший весняний фестиваль 2017 фото"03 - 05 березня 2017 року в Міжнародному виставковому центрі "Лівобережний" (МВЦ, Київ, Броварський проспект, 15) відбудеться Перший весняний фестиваль 2017.

Метою проведення Фестивалю є розширення ділових контактів, демонстрація промислової продукції та налагодження коопераційних зв'язків представників малого і середнього бізнесу.

На Фестивалі буде представлено широкий асортимент товарів: одяг, товари фольклорного напрямку, трикотаж, вироби з натуральної шкіри, прикраси та аксесуари, косметика та парфумерія, посуд, текстиль для дому, сувенірна продукція тощо.

Участь у заході візьмуть понад 300 представників бізнесу як з України, так і з Литви, Грузії, Білорусії, Молдови та Туреччини.

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами: (044)270-68-35. Контактна особа - Директор департаменту по роботі з регіонами Апарату Правління УСПП Скульбеда Андрій Олександрович.

Про своє бажання прийняти участь у даному заході просимо проінформувати відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 58 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua