Самбірська

районна державна адміністрація

 

У п’ятницю, 2 вересня, у сесійній залі Львівської обласної ради відбулись урочистості з нагоди відзначення в Україні Дня підприємця.

У рамках святкування голова Львівської ОДА Олег Синютка вручив нагороди переможцям обласних конкурсів у номінаціях "Краще мале підприємство Львівщини", "Краща жінка-підприємець Львівщини" та "Кращий молодий підприємець Львівщини", а також нагородив підприємців подяками та почесними грамотами облдержадміністрації.

"Бути підприємцем сьогодні – це особлива праця. Це успіх, який залежить від власних сил, розуму та вміння будувати власний бізнес. Ви створюєте нові робочі місця, постачаєте на ринок вітчизняні товари і послуги, наповнюєте бюджет області та держави, що дає змогу вирішувати нагальні соціальні проблеми – ремонтувати школи й садочки чи будувати дороги, - зазначив Олег Синютка. - Нехай кожна започаткована вами справа буде вдалою та успішною".

Також для усіх присутніх виступив галицький академічний камерний хор під керівництвом народного артиста України, професора Василя Яциняка.

Довідка:

День підприємця в Україні відзначається у першу неділю вересня. Свято встановлено Указом Президента у 1998 році.

 

 

 

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 94 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua