Самбірська

районна державна адміністрація

З 20 по 25 вересня 2016 року в Китайській Народній Республіці планується проведення П'ятої міжнародної виставки ЕКСПО Китай-Євразія у м. Урумчі району Сіньцзян.  Головною темою вказаного заходу буде «Спільне обговорення, спільне будівництво, спільне користування, Шовковий шлях; можливості та майбутнє».

Загальна виставкова площа становитиме 140 тис. кв.м. Вона буде поділена на виставку з іміджу інвестиційного співробітництва, міжнародну виставку Гонконг-Макао і торгову виставку, також проводитиметься виставка ексклюзивних товарів Китаю і євразійських країн.

У рамках виставки буде проводитися Форум з економічного розвитку і співробітництва Китай-Євразія, на який будугь запрошені відомі політики з різних країн та відповідальні особи міжнародних організацій для поглибленого обговорення гарячих міжнародних питань країн Євразії.

Додаткова інформація за посиланням http://www.caeexpo.org/, контактна особа - Лі Цинжуй, відділ зовнішніх зв'язків Оргкомітету ЕКСПО Китай-Євразія, тел./факс: 86-991-5190446, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 67 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua