Самбірська

районна державна адміністрація

19 липня 2023 року відповідно до графіку голова Самбірської районної державної адміністрації Іван Ільчишин провів особистий прийом громадян.

Звернення громадян є одним із засобів захисту їх прав та законних інтересів. Організація роботи щодо розгляду звернень та особистого прийому громадян є одним із важливих напрямків діяльності органів державної влади, спрямований на захист конституційних прав і свобод людини і громадянина, зміцнення законності та правопорядку.

Відповідно до затвердженого графіку 19 липня 2023 року голова Самбірської районної державної адміністрації Іван Ільчишин провів особистий прийом громадян.

На особистий прийом звернулись жителі району з питанням завершення будівництва Либохорського ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО. Для забезпечення оперативного прийняття рішення, надання кваліфікованих роз’яснень громадянам по порушеному ними питанні на прийом було запрошено першого заступника голови районної державної адміністрації Павла Грабського. Питання з яким звертались громадяни були розглянуті на місці, жителі отримали відповідні роз’яснення.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 95 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua