Самбірська

районна державна адміністрація

 

Звернення громадян є одним із засобів захисту їх прав та законних інтересів. Це право закріплено основним законом держави.

Організація роботи з розгляду звернень та особистого прийому громадян є одним із важливих напрямків діяльності органів державної влади, спрямований на захист конституційних прав і свобод людини і громадянина, зміцнення законності та правопорядку. 

18 листопада 2015 року згідно графіка головою Самбірської районної державної адміністрації Олегом Домчаком було проведено особистий прийом громадян, на якому було прийнято 6 громадян району. 

Для забезпечення оперативного прийняття рішень та надання кваліфікованих роз'яснень громадянам по порушених ними питаннях на прийом було запрошено представника управління Держгеокадастру Лідію Славнову, завідувача юридичного сектору райдержадміністрації Юлію Дохняк, заступника начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Марію Ліпецьку.

Жителі району зверталися з питанням надання земельної ділянки, надання путівки інваліду ІІ групи, виділення матеріальної допомоги та ін. На всі звернення громадяни отримали роз’яснення.

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 92 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua