Самбірська

районна державна адміністрація

 

Самбірська районна державна адміністрація повідомляє, що за І півріччя 2015 року в Самбірську районну державну адміністрацію поступило 90 звернень громадян, з них письмових — 47 та усних — 43.

В структурі звернень переважають заяви – 57, пропозиції – 25, скарги – 8.

Із 90 звернень що надійшли до районної державної адміністрації вирішено позитивно – 31, дано роз’яснення – 54, відмовлено у задоволенні порушених у зверненні питань – 5 громадянам.

Зробивши аналіз листів, пропозицій, заяв і скарг, які поступили в районну державну адміністрацію, найбільше звернень поступило з питань:

?захисту дітей – 23;

?соціального захисту населення – 15;

?сільського господарства і землекористування — 12;

?транспорту – 11;

?комунального господарства – 10;

?житло – 5;

?освіта – 4;

?та інші – 10.

Найбільше заяв і скарг поступило від громадян Ралівської (17), Воютицької (6), Бісковицької (6), Блажівської (4) сільських рад та м. Самбора (8).

У вищі органи державної влади від жителів району за І півріччя 2015 року поступило всього звернень — 8: Секретаріат Президента України – 1, Верховну Раду України — 0, Кабінет Міністрів України — 0, обласну державну адміністрацію — 7.

За І півріччя 2015 року поступило 4 повторних та 8 колективних звернень.

На всі звернення заявники отримали роз’яснення.

Виконання положень Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109 “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування” перевірено сектором контролю та роботи із зверненнями громадян у виконкомах Лукавської, Містковицької, Блажівської, Калинівської сільських та Дублянської селищної радах.

Згідно розпорядження голови районної державної адміністрації від 31 грудня 2014 року № 577 “Про організацію та проведення особистого прийому громадян” голова та його заступники проводять особистий прийом громадян. Кожен із заступників має для запису громадян журнал особистого прийому. За І півріччя 2015 року керівництвом районної державної адміністрації всього прийнято на особистих прийомах 43 громадян. Графіки прийому громадян керівництвом районної державної адміністрації, Львівської обласної державної адміністрації розміщені на веб-сторінках районної державної адміністрації, вивішені в приміщені адмінбудинку та направлені в місцеві ради району.

Крім того, з метою вивчення реального стану справ в населених пунктах району, надання практичної допомоги у вирішенні проблемних питань по розгляду звернень на місцях: розпорядженням голови районної державної адміністрації від 18 грудня 2014 року № 552 проводяться виїзні прийоми громадян і згідно розпорядження голови районної державної адміністрації від 31 грудня 2014 року № 576 працює гаряча телефонна лінія та телефон довіри. Впродовж І півріччя 2015 року керівництвом районної державної адміністрації проведено виїзні прийоми громадян у Бабинській сільській та Новокалинівській міській радах. У виїзному прийомі взяло участь близько 80 громадян.

За І півріччя 2015 року на розгляд районної державної адміністрації поступило 17 депутатських запити та звернення від:

- Народного депутата України: О. Кужель, Я Дубневича, І. Суслової;

- депутатів Львівської обласної ради: Л. Завійського, С. Сороківського;

- депутата Самбірської районної ради: І. Цуприк, В. Коваліва, М. Кунцьо, Б. Бобака та ін.

Депутати та заявники отримали письмові відповіді згідно вимог чинного законодавства.

Строки розгляду звернень були дотримані згідно вимог Закону України «Про звернення громадян».

 

 

 

Завідувач сектору контролю та

роботи із зверненнями громадянМарія Руда

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 99 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua