Самбірська

районна державна адміністрація

Звернення громадян

За 2023 рік в Самбірську районну державну адміністрацію поступило 96 звернень громадян (за 2022 рік – 77 звернень), з них письмових — 71 (58) та усних — 25 (19), що на 19 звернень більше в порівнянні з минулим роком.

Детальніше:Звіт про стан надходження та...

Особистий прийом громадян керівництвом області дає можливість оперативно  вирішити нагальні проблеми вінничан — Вінницька обласна військова  адміністраціяЗвернення громадян є одним із засобів захисту їх прав та законних інтересів. Організація роботи щодо розгляду звернень та особистого прийому громадян є одним із важливих напрямків діяльності органів державної влади, спрямований на захист конституційних прав і свобод людини і громадянина, зміцнення законності та правопорядку.

Детальніше:Проведений особистий прийом...

Матеріали за Вересень 2020 року » Офіційний веб-сайт Добровеличківської  селищної ради

За 2021 рік в Самбірську районну державну адміністрацію поступило 123 звернень громадян (за 2020 рік – 96 звернень), з них письмових — 96 (70) та усних — 27 (26), що на 27 звернень більше в порівнянні з минулим роком.

Детальніше:Звіт про розгляд звернень...

Особистий прийом громадян – Головне управління Держгеокадастру у  Хмельницькій області

Розпорядженням голови Самбірської районної державної адміністрації від 5 липня 2021 року № 92 затверджено графік особистого прийому громадян керівництвом районної державної адміністрації.

Детальніше:Затверджений графік прийому...

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 63 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua