Самбірська

районна державна адміністрація

Звернення громадян

Результат пошуку зображень за запитом "прийом громадян"

Сьогодні згідно графіку головою Самбірської районної державної адміністрації Олегом Домчаком було проведено особистий прийом громадян, на якому було прийнято 6 громадян району з питань збереження 10 класу у Вільшаницькій СЗШ І-ІІІ ст., земельних питань, виділення матеріальної допомоги та ін.

Детальніше:15 липня  Олег Домчак провів...

17 червня 2015 року згідно графіку прийому голова Самбірської районної державної адміністрації Олег Домчак провів особистий прийом громадян, на якому було прийнято 8 жителів міста та району.

Детальніше:Сьогодні Олег Домчак провів...

22 квітня 2015 року голова райдержадміністрації Олег Домчак провів особистий прийом громадян. Обговорено питання щодо роботи начальника відділу освіти, виділення матеріальної допомоги, ремонт доріг та ін. На всі звернення заявники отримали роз’яснення. 

 

18 вересня 2014 року голова Самбірської районної державної адміністрації Олег Домчак спільно із службами району провів виїзний прийом громадян у Волебаранецькій та Верховецькій сільських радах.

Детальніше:18 вересня 2014 року голова...

16 жовтня 2013 року о 10.00 год. в приміщенні адміністративного будинку Корналовицької сільської ради та в 11,30 год. в приміщенні адміністративного будинку Гординянської сільської ради голова Самбірської районної державної адміністрації Іван Білак спільно з керівниками служб району проведе прийом громадян.

Самбірська районна державна адміністрація.

 

Канал не знайдено

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 1562 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua