Самбірська

районна державна адміністрація

Звернення громадян

Особистий прийом громадян керівництвом області дає можливість оперативно  вирішити нагальні проблеми вінничан — Вінницька обласна військова  адміністраціяЗвернення громадян є одним із засобів захисту їх прав та законних інтересів. Організація роботи щодо розгляду звернень та особистого прийому громадян є одним із важливих напрямків діяльності органів державної влади, спрямований на захист конституційних прав і свобод людини і громадянина, зміцнення законності та правопорядку.

Детальніше:Проведений особистий прийом...

Матеріали за Вересень 2020 року » Офіційний веб-сайт Добровеличківської  селищної ради

За 2021 рік в Самбірську районну державну адміністрацію поступило 123 звернень громадян (за 2020 рік – 96 звернень), з них письмових — 96 (70) та усних — 27 (26), що на 27 звернень більше в порівнянні з минулим роком.

Детальніше:Звіт про розгляд звернень...

Особистий прийом громадян – Головне управління Держгеокадастру у  Хмельницькій області

Розпорядженням голови Самбірської районної державної адміністрації від 5 липня 2021 року № 92 затверджено графік особистого прийому громадян керівництвом районної державної адміністрації.

Детальніше:Затверджений графік прийому...

Увага! Нові правила подачі звернень громадян та особистого прийому громадян  міським головою | Козятинська міська рада — офіційний сайт, гаряча лінія  (04342) 2-01-05. Петиції та звернення, документи міської ради, ЦНАП, ОСББЗа 2020 рік в Самбірську районну державну адміністрацію поступило 96 звернень громадян (за 2019 рік – 134 звернення), з них письмових — 70 (55) та усних — 26 (79), що на 38 звернень менше в порівнянні з минулим роком.

Детальніше:Звіт щодо розгляду звернень...

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 120 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua