Самбірська

районна державна адміністрація

IMG-a78270d9902cc654d6361c9265cd5d15-V.jpg

Начальником управління соціального захисту населення Самбірської райдержадміністрації Ольгою Добрянською, проведено нараду щодо змін в правилах етичної поведінки державних службовців у 2023 році. Начальник відділу управління персоналом та сімейної політики, Галина Мудра, представила основні нормативно-правові акти, які регулюють правила етичної поведінки державних службовців.

У ході наради працівники управління обговорили зміни до Загальних правил етичної поведінки державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, затверджених наказом НАДС від 31.03.2023 р. № 37-23, які передбачають заборону в поведінці державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування мобінгу (цькування), а також закріплюють протидію цьому явищу на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування.

Так, новими абзацами 8, 9 п. 3 розділу II Загальних правил № 158 встановлено, що державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування повинні протидіяти мобінгу (цькуванню), вживати заходи, спрямовані на запобігання та припинення мобінгу (цькування), а також заходи щодо відновлення порушених внаслідок мобінгу (цькування) прав.

Керівники державних органів, органів місцевого самоврядування чи їх структурних підрозділів мають сприяти створенню комфортної психологічної атмосфери в трудовому колективі та не допускати випадків мобінгу (цькування).

Працівникам було повідомлено, що за порушення Правил етичної поведінки, державні службовці несуть дисциплінарну відповідальність.

 

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 416 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua