Самбірська

районна державна адміністрація

Результат пошуку зображень за запитом звіт

У Самбірській районній державній адміністрації постійно проводиться робота серед державних службовців щодо забезпечення внутрівідомчого контролю за відкритістю і прозорістю в роботі посадових осіб, усунення причин та умов, що сприяють вчиненню корупційних діянь та інших порушень, пов’язаних із корупцією.

Керуючись законами України «Про запобігання корупції», «Про державну службу» та іншими нормативними актами, керівництво районної державної адміністрації продовжує вживати заходи щодо запобігання порушення законодавства, добору, розстановки і виховання кадрів, додержання вимог законодавства при просуванні по службі, посилення виконавчої і трудової дисципліни, підвищення кваліфікації державних службовців. Районна державна адміністрація тісно співпрацює з правоохоронними і контролюючими органами району, що дозволяє вчасно отримувати і оперативно використовувати в подальшій роботі інформацію про виявлені корупційні діяння і фінансові правопорушення. Щокварталу інформується обласну державну адміністрацію про осіб, уповноважених на виконання функцій держави, звільнених за вчинення корупційних правопорушень.

Посадові особи апарату районної державної адміністрації безпосередньо не підпорядковані близьким їм особам, а також у їх безпосередньому підпорядкуванні близькі особи відсутні; суперечності між службовими обов’язками посадових осіб та членів їх сімей фінансовими інтересами не виявлено.

Здійснюється планування діяльності й організація роботи щодо запобігання та виявлення конфлікту інтересів, внесення відповідних заходів до планів роботи на рік. Проводяться заходи щодо контролю розстановки кадрів на посади з високим корупційним ризиком, звуження їх дискреційних повноважень та усунення конфлікту інтересів.

На сайті Самбірської районної державної адміністрації функціонує розділ «ЦНАП» на якому розміщена та систематично оновлюється інформація необхідна для отримання адміністративних послуг.

Забезпечено доступ громадського контролю за розпорядчими документами шляхом розміщення їх на офіційному веб-сайті Самбірської районної державної адміністрації відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації».

На офіційному веб-сайті Самбірської районної державної адміністрації продовжує функціонувати рубрика «Запобігання корупційним проявам» та номер телефону «гарячої лінії» (03236) 6-12-11. Періодично питання запобігання корупційним проявам при обслуговуванні громадян в органах держаної влади, органах місцевого самоврядування, правоохоронних органах, комунальних закладах, медичних та освітніх установах, надання конкретних порад населенню щодо уникнення втягування в корупцію висвітлюється в місцевих засобах масової інформації та на радіомовленні «Поступ».

З метою дотримання вимог законодавства про державну службу та боротьбу з корупцією в структурних підрозділах районної державної адміністрації є визначені відповідальні особи, які відповідають за запобігання проявам корупції та періодично інформують працівників про зміни антикорупційному законодавстві.

Дотримання вимог Закону України «Про запобігання корупції» перебуває на контролі керівництва районної державної адміністрації.

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 80 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua