Самбірська

районна державна адміністрація

Проведення спецперевірок: НАЗК закликає направляти лише один запит на  отримання інформації | Національне агентство з питань запобігання корупції
НАЗК закликає керівників органів державної та місцевої влади направляти лише один примірник запиту на отримання інформації для проведення спеціальної перевірки.
У чому суть?
НАЗК – один із 10 державних органів, які здійснюють спеціальну перевірку осіб, які претендують на високі посади. А саме – це посади з відповідальним або особливо відповідальним становищем та підвищеним корупційним ризиком.
НАЗК уповноважене перевірити наступні відомості:
наявність відомостей про претендента на посаду в Єдиному державному реєстрі осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення (так званий «Реєстр корупціонерів»);
достовірність відомостей, зазначених особою у декларації за минулий рік.
Згаданий Реєстр раніше належав Міністерству юстиції України. Тому необхідно було формувати окремий запит на отримання відповідної інформації. Після того, як 4 лютого 2019 року Реєстр був переданий НАЗК, необхідність готувати два окремих запити зникла.
Таким чином, органам державної та місцевої влади доцільно надсилати НАЗК лише один запит для отримання інформації, необхідної для проведення спеціальної перевірки.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 133 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua