Самбірська

районна державна адміністрація

Зображення може містити: текст «нацональне агентство зпитань запобганняк корупци AGENCY NCORRUTIONPREVEN кампания декларуванння 2021 року технчна пдтримка: support@nazk.gov.ua робочий час: пн-пт, 09:00 -18:00 контакт-центр: +38 044) 200-06-94 мапа уповноважених http://bit.ly/anticorr_map»
У вас виникло питання щодо заповнення декларації, і ви з певних причин не маєте можливості звернутися до вашого уповноваженого?
Тоді зробіть кілька простих дій та отримайте відповіді на всі ваші питання в Контакт-центрі НАЗК:
🔸зателефонуйте за номером +38(044)200–06–94;
прослухайте автоматичне повідомлення; якщо ви телефонуєте з міського телефону під час прослуховування автовідповідача ваш телефонний апарат повинен працювати в тоновому режимі набору номеру. Щоби перевести телефонний апарат у тоновий режим зазвичай необхідно натиснути клавішу [*], або перевести перемикач на корпусі телефону або на слухавці в положення «Tone» (Тон);
🔸оберіть між напрямками допомоги, якої ви потребуєте: натисніть «1», якщо ви маєте питання технічного характеру (наприклад, якщо не працює кваліфікований електронний підпис (КЕП) або натисніть «2», якщо ваше питання стосується заповнення декларації (наприклад, вам потрібно дізнатися, як задекларувати квартиру, у якій ви проживаєте);
🔸дочекайтеся з’єднання з оператором;
🔸отримайте експертну консультацію щодо питань, які стосуються декларування.
Консультації надаються в робочі дні з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00.
📎Нагадуємо, що для суб’єктів декларування також працює технічна підтримка за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
📄Ознайомитися з роз’ясненнями щодо заповнення декларацій можна в розділі «База знань» вебсайту НАЗК: https://bit.ly/2LQ6QKf.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 516 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua