Самбірська

районна державна адміністрація

Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.

Під час сьогоднішньої наради у першого заступника голови Самбірської РДА Івана Ільчишина, головний спеціаліст з питань запобігання, виявлення корупції, інформаційної та організаційної діяльності Анна Німеровська, інформувала присутніх про зміни в антикорупційному законодавстві стосовно заходів фінансового контролю. Зокрема йшлось про особливості заповнення декларації типів «перед звільненням» та «щорічної» за 2020 рік. Особливу увагу було звернено на визначення звітного періоду терміну користування об’єктом декларування, а саме:

Членами сім’ї стали неповнолітні діти, які проживають з другим із подружжя, або особи, з якими проживали, були пов’язані спільним побутом та мали взаємні права та обов’язки більше 183 днів.

Автомобілі, будинки, земельні ділянки, рахунки в банках та сейфи, інші об’єкти декларування зазначаються не лише якщо перебували у користуванні станом на останній день звітного періоду, але й якщо ними володіли чи користувалися не менше 183 дні сукупно протягом року (у щорічній декларації) або не менше половини звітного періоду (перед звільненням).

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 65 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua