Самбірська

районна державна адміністрація

26 лютого 2019 року за участі керівника апарату Руслани Ревть з керівниками та спеціалістами управлінь, відділів райдержадміністрації, відбулась семінар-нарада з питань застосування антикорупційного законодавства, роз’яснення Методичних рекомендацій щодо заповнення електронних декларацій. 

Під час обговорення основних правил заповнення декларації, було зосереджено увагу на вимогах Закону України «Про запобігання корупції», оскільки цей Закон визначає правові та організаційні засади функціонування системи запобігання корупції в Україні, зміст та порядок застосування превентивних антикорупційних механізмів. Зокрема йшлось щодо повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, робота за сумісництвом, конфлікт інтересів.

Головний спеціаліст з питань взаємодії з правоохоронними органами, запобігання та виявлення корупції Анна Німеровська, звернула увагу на основні вимоги заповнення декларації. Акцентовано увагу на випадках заповнення декларації з помилками для подальшого уникнення помилок при складанні декларації в 2019 році.

В кінці наради працівники отримали чимало відповідей на запитання, які їх цікавили.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 249 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua