Самбірська

районна державна адміністрація

IMG_1124.jpg

28 березня під час наради з керівниками омс, яку проводив М.Фрей, голова Самбірської районної державної адміністрації, одним з питань було залучення виробничого потенціалу виправної колонії № 40, що у м. Дрогобичі.

А.Німеровська, головний спеціаліст з питань взаємодії з правоохоронними органами, запобігання та виявлення корупції, звернулась з проханням до керівників місцевих рад району щодо сприяння в реалізації та замовленні продукції, яка виробляється у даній виправній колонії. Зі слів А.Німеровської, розроблена «Регіональна програма залучення виробничого потенціалу виправних колоній області в економіку регіону та підтримки органів і установ кримінально-виконавчої служби в області на 2018-2021 роки», де основною метою є підвищення ефективності реалізації державної політики у сфері виконання кримінальних покарань в органах та установах Львівської області та заходів, які впливають на умови відбування покарань і стан правопорядку в області, рівня працевлаштування засуджених і покращення фінансового стану підприємств виправних колоній Львівщини.

За умов, йдеться в даній Програмі, коли держава не може повністю взяти на себе утримання осіб, які скоїли злочини, саме надання органами місцевої виконавчої влади замовлень на виготовлення виправними колоніями продукції для регіональних потреб є одним з основних шляхів покращення фінансового стану підприємств виправних закладів і скерування отриманих коштів для покращення комунально-побутових умов тримання засуджених, медико-санітарного забезпечення, оновлення матеріально-технічної бази, погашення заборгованості зі сплати позовів за збитки, заподіяні державі та громадянам злочинною діяльністю у сумі понад 3,02 млн. грн.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 177 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua