Самбірська

районна державна адміністрація

Запобігання проявам корупції

На зображенні може бути: текст «#декларування нацональне агентство 3питань запобгання корупци вдтермнування подання декларацй: хто мае подати декларацю за 2023 pik, a хто HI? единий державний реестр декларацй oci6, уповноважених виконання функций держави бо мисцевого самоврядування використовувати файл особистим ключем використовувати апаратний носй особистого ключа квалфкова. використовувати хмарний пдпис визначити автом пектронниу використовувати d.gov.ua язминивкеппазомзпаспортними 3н.м»
До 31 березня 2024 року триває кампанія декларування за 2023 звітній період. НАЗК закликає службовців своєчасно та відповідально відзвітувати за свої статки та нагадує, що для певних категорій декларантів обов’язок подання декларацій відтерміновано – їм потрібно буде це зробити не пізніше 90 днів після зміни умов, які надають їм таке право.

Детальніше:Для кого обов'язок подання...

На зображенні може бути: текст

 З 20 лютого 2024 року вже можливо сформувати довідку “Дані для декларації” в Реєстрі декларацій з даними про доходи з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків (ДРФО) за весь 2023 рік.

Детальніше:До уваги декларантів! 

На зображенні може бути: текст «#декларування нацональне агентство питань запобгання корупци кампания декларування за 2023 звтний перод: кому потрибно подати декларацё? # ? е-деклараця»

 
Уже зараз і до 31 березня 2024 року триває кампанія декларування за 2023 звітний період, яка є менш напруженою за попередню, що завершилася 31 січня цього року. НАЗК вдячне доброчесним службовцям, які вчасно і відповідально відзвітували за свої статки.

Детальніше:Кампанія декларування за...

Можливо, це зображення (текст «#декларування нацональне агентство зпитань запобгання корупцё назк нагадуе до кинця кампан декларування за 2021 TA 2022 3BITHI пероди залишилось 000014 POKIB мсяцв днв»)
 
НАЗК проаналізувало ТОП-10 порушень у деклараціях (https://cutt.ly/swHgmTBQ), тому радимо ознайомитися з ними для уникнення помилок у вашій декларації.

Детальніше:До кінця кампанії...

На зображенні може бути: 5 людей та текстОчільник району Іван Іванович Ільчишин провів чергову апаратну нараду за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних органів виконавчої влади, у ході якої підведено підсумки роботи за минулий тиждень.

Детальніше:Як минув тиждень на Самбірщині

IMG-6feba2b54559c4207b7c73c55b386c02-V.jpg19 грудня 2023 року в управлінні соціального захисту населення районної державної адміністрації відбулась нарада, на якій обговорено відновлення декларування.

Детальніше:В управлінні соціального...

Державний захист викривачів19 грудня 2023 року працівники Управління соціального захисту населення Самбірської райдержадміністрації ознайомились із Положенням щодо впровадження Самбірською районною державною адміністрацією механізмів заохочення викривачів та формування культури повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції».

Детальніше:Викривачем може стати кожен,...

На зображенні може бути: текст
Після відновлення декларування 12 жовтня 2023 року, ухвалений Верховною Радою України Закон визначив, що відтепер у розділі декларації 12.1 “Банківські та інші фінансові установи, у тому числі за кордоном, у яких у суб’єкта декларування або членів його сім’ї відкриті рахунки або зберігаються кошти, інше майно” не потрібно вказувати номери рахунків, так звані IBAN. Треба зазначати лише фінансові установи, в яких відкрито банківські рахунки.

Детальніше:НАЗК оновило форму...

Подання виправленої декларації: зміна строків

Наразі триває кампанія декларування за 2021 та 2022 роки, яка завершується 31 січня 2024 року. Крім того, від початку 2024 року і до 31 березня 2024 року включно публічні  службовці мають подати декларації за 2023 рік. 

Детальніше:Подання виправленої...

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 104 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua