Самбірська

районна державна адміністрація

Запобігання проявам корупції

На зображенні може бути: текст
 
Якщо посадовець прийняв подарунок від людини, щодо якої має прийняти рішення або вчинити дію, він може мати приватний інтерес. Адже за таких умов посадовець може керуватися бажанням віддячити за подарунок.

Детальніше:Коли отримання подарунку...

На зображенні може бути: текст
Конфлікт інтересів є складовою більшості корупційних правопорушень, у тому числі кожного корупційного злочину. Кожному публічному службовцю важливо розуміти, як варто вчиняти, якщо виник конфлікт інтересів. Сьогодні допоможемо з цим розібратись.

Детальніше:Кого потрібно повідомити,...

Система е-декларацій досі не запрацювала, попри обіцянки НАЗК — Високий  Замок
Як виправити помилку в декларації? Хто є суб’єктом подання повідомлення про суттєві зміни в майновому стані? Які наслідки неподання чи несвоєчасного подання декларацій?

Детальніше:З якими питаннями найчастіше...

НАЗК оновило Типове положення про антикорупційних уповноважених: ключові зміни 

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) оновило Типове положення про уповноважений підрозділ (уповноважену особу) з питань запобігання та виявлення корупції.

Детальніше:НАЗК оновило Типове...

Які видатки посадовці мають зазначити у повідомленні про суттєві зміни в майновому стані? 

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) нагадує, якщо ви  займаєте відповідальне та особливо відповідальне становище або ваша посада пов’язана з високим рівнем корупційних ризиків, то маєте подавати повідомлення про суттєві зміни у майновому стані. 

Детальніше:Які видатки посадовці мають...

На зображенні може бути: 1 особа та текст «y яких випадках конфлкт IHTEPECIB можна врегулювати, усунувши пидлеглого вðд виконання завдання? зпитан 3питань3 запобганн корупцй NATION»
Якщо у ваших підлеглих виник конфлікт інтересів, то вам необхідно його врегулювати протягом двох днів.
☝Законодавство передбачає 6 основних заходів для зовнішнього врегулювання конфлікту інтересів. Кожен із цих заходів має свою специфіку та обирається залежно від низки умов.

Детальніше:У яких випадках конфлікт...

На зображенні може бути: текст
Так. Якщо посадовець або член його сім’ї відкрили валютний рахунок у банку в іншій країні, то впродовж 10 днів ви маєте повідомити НАЗК.

Детальніше:Чи можна подати повідомлення...

НАЗК оновило обов’язкові вимоги до мінімальної штатної чисельності уповноваженого підрозділу в державних органах

Враховуючи практику застосування державними органами встановлених у 2020 році вимог, для підвищення ефективності уповноважених підрозділів із запобігання та виявлення корупції Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) внесло деякі зміни до цих вимог.

Детальніше:НАЗК оновило обов’язкові...

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua