Самбірська

районна державна адміністрація

 Про новоприйнятого працівника повідомте податкову інспекцію

Нововведеннями в трудовому законодавстві передбачено, що починаючи з І січня 2015 року працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням.

Окрім того перед роботодавцем виникає обов'язок щодо повідомлення в контролюючі органи, які здійснюють адміністрування єдиного внеску про новоприйнятих робітників. Порядок поданим такого повідомлення має затверджуватись Кабінетом Міністрів України.

Оскільки на сьогоднішній день відсутній Порядок зазначеного повідомлення Держана фіскальна служба України рекомендує тимчасово інформацію про прийнятого працівника відображати в Таблиці 5 Додатка 4 до Порядку формування га подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування. До прийняття відповідного порядку заповнена таблиця 5 буде вважатися «повідомленням», яке подається у складі обов'язкової звітності за календарний МІСЯЦЬ ДО податкової інспекції за основним місцем обліку платника з зазначенням трудових відіносин з прийнятими працівниками.

Тобто,  при  кожному   прийнятті  найманця  на роботу,   титульний  аркуш  з таблицею  5 юдатка4до Порядку подавати не потрібно.

Нагадаємо, що Звіт про суми нарахованої заробітної плані (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування до органів фіскальної служби за січень 2015 року подається    не пізніше 20 лютого.

Додамо, що у разі порушення норм законодавства про працю запроваджені нові штрафи які є фінансовими санкціями і накладаються незалежно від адмінштрафів.

Статтею 265 Кодекс) законів про працю України передбачена відповідальність за порушення законодавства про працю. Зокрема, юридичні га фізичні особи-підприємці, які використовують найману працю, несуть відповідальність у вигляді штрафу в разі не оформлення чи неналежного оформлення трудового договору, порушення встановлених строків виплати заробітної плати га інших виплат, недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці тощо.

Розміри штрафів за дані правопорушення коливаються від однієї мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, до тридцяти мінімальних заробітних плаї за кожною працівника, щодо якого скоєно відповідне порушення.

 

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 333 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua